Firma REMUS s.c. istnieje od 1996 roku i zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w produkcji artykułów do suszenia bielizny, takich jak wszelkiego rodzaju sznury, linki, klamerki do bielizny.

Jesteśmy liderem na rynku Polskim w produkcji linek do bielizny.

Produkujemy linki powlekane ( z wkładem stalowym lub bez) ,linki plecione, kręcone o dowolnej grubości ( od 1do 6 mm ) i długości nawet do 300 mb.

Konfekcjujemy według życzenia klienta w motki lub krążki .

Obecnie jesteśmy w stanie wyprodukować każdą linkę do bielizny według powierzonego wzoru.

Oferujemy możliwość realizacji zamówienia w krótkim czasie, według standardu klienta ( własne logo na etykiecie - etykieta powierzona, dowolna kolorystyka wyrobów), jak również opracowanie graficzne etykiet, druk etykiet. Naszymi klientami są pojedyncze hurtownie jak i sieci handlowe .

Wyroby Nasze produkowane są z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Zachowują swoje właściwości bez względu na warunki atmosferyczne.

Wyroby pakujemy zgodnie z wymogami jakie dyktuje nam rynek handlowy a konfekcjonowanie artykułów może odbywać się poprzez wskazanie klienta.

Wszelkie wątpiwości dotyczące Naszych produktów pomożemy Państwu rozwiać poprzez wysłanie próbek lub rozmowę z działem handlowym.

Serdzecznie zapraszamy do współpracy